Zdaniem włoskiego dziennikarza, Matteo Moretto, FC Barcelona na bieżąco monitoruje sytuację Roberta Lewandowskiego. W ostatnim czasie Joan Laporta miał nawet kontaktować się agentem Polaka, Pinim Zahavim.

W ostatnich tygodniach bardzo dużo mówi się o niepewnej przyszłości reprezentanta Polski na Allianz Arena. 33-latek ma być niezadowolony z postawy działaczy Bayernu, którzy nie zaproponowali mu jeszcze nowej umowy.

Aktualny kontrakt Roberta Lewandowskiego wygasa już w czerwcu 2023 roku. W razie niepowodzenia w negocjacjach niewykluczone, że polski snajper już latem chciałby zmienić klub.

Zdaniem Matteo Moretto, FC Barcelona jest obecnie na nieznacznym “pol position” przed innymi klubami zainteresowanymi sprowadzeniem Lewandowskiego. Zdaniem dziennikarza, Joan Laporta w ostatnich dniach kontaktował się z Pinim Zahavim w celu zaczerpnięcia wiedzy na temat ich ewentualnych szans na transfer Polaka.

Rozmowy są jednak dopiero na bardzo wstępnym poziomie, więc plotki o rzekomym porozumieniu Barcelony z napastnikiem Bayernu nie są prawdziwe. Kataloński klub zamierza nadal bacznie przyglądać się sytuacji w Monachium i jeśli nadarzy się okazja spróbuje powalczyć o zakontraktowanie najlepszego obecnie napastnika świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.