Zdaniem “Sky Sports” do walki o podpis Antonio Rudigera włączyła się FC Barcelona. Defensor Chelsea spotkał się już nawet z przedstawicielami katalońskiego klubu.

Antonio Rudiger jest obecnie bardzo “łakomym kąskiem” na rynku transferowym. Kontrakt Niemca z Chelsea jest ważny tylko do czerwca tego roku i od dawna wiadomo, że nie zostanie przedłużony.

Wydawało się, że defensor Chelsea jest już o krok od transferu do Juventusu. “Sky Sports” informuje jednak, że Rudiger wraz ze swoim agentem spotkali się w czwartek z przedstawicielami Barcelony, a spotkanie miało przebiegać bardzo pomyślnie dla obu stron.

Problemem w negocjacjach mogą być bardzo wygórowane oczekiwania finansowe obrońcy “The Blues”. Pensja, której oczekuje reprezentant Niemiec miała odstraszyć już m.in. Real Madryt, PSG oraz Manchester United.

Niewykluczone, że już latem na Camp Nou pojawi się aż dwóch stoperów Chelsea. Wszystko wskazuje na to, że FC Barcelona porozumiała się już z Andreasem Christensenem i oficjalne ogłoszenie jego transferu jest wyłącznie kwestią czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.