Luuk de Jong tego lata przeniósł się do PSV. Holenderski napastnik wypowiedział się na temat swojego pobytu w Barcelonie, który wspomina bardzo dobrze.

“Mogę patrzeć wstecz z poczuciem dumy. Będąc piłkarzem Barcy wypełnione Camp Nou skandowało moje imię. W Sevilli wygraliśmy Ligę Europy i zadecydowałem o losach finału dwoma golami. Ciągle nie do końca zdaje sobie z tego sprawę, dopiero po zakończeniu kariery myślę, że dam sobie z tego sprawę.” – powiedział.

“W Barcelonie nie zdobyłem żadnego trofeum jednak satysfakcja na grze w tym klubie polegała na innych aspektach. Pojawiło się wiele miłych reakcji po moim odejściu z Barcelony. Z całego klubu, nie tylko od trenera czy kolegów, ale również z dyrekcji. Docenili sposób, w jaki zawsze się zachowywałem. Podczas drugiej części poprzedniego sezonu nastrój wokół mnie całkowicie się zmienił. Cieszę się, że w tym czasie jasno powiedziałem, że: „nie odejdę, będę dalej walczył, a potem zobaczę, ile minut mi otrzymam”. Nawet, gdyby nie dali mi żadnych.” – dodał.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.