“Pięć lat i wydanie ponad stu milionów euro… Czy zdecydowałbym się na ponowne podpisanie kontraktu z Dembélé? powiedzcie mi, ile podczas swojego pobytu w Barcelonie strzelił bramek? W ilu spotkaniach był kluczowym zawodnikiem? Można zadać pytanie, czy my wciąż jesteśmy “więcej niż klubem”?”

“W takich sytuacjach cieszę się, że nie jestem odpowiedzialny za podejmowanie takich decyzji. Dembélé nawet w połowie nie zbliżył się do poziomu poziomu Ramosa czy Ronaldo grających dla Realu Madryt. Bez względu na decyzję jaką podejmie klub to życzę im wszystkiego dobrego, ale uważam że klub musi być stanowcy w swoich decyzjach.”

“Zadaje sobie pytanie, jak postąpiłby Real Madryt. Trzeba docenić ostatnie ruchy odwiecznego rywala, który poradził sobie zarówno z sytuacją kontraktową Ronaldo i Ramosa. Obaj mieli wygórowane żądania, byli piłkarskimi bogami z ogromną rzeszą fanów, ale klub pozostał nieugięty. Kiedy Sergio Ramos w lipcu 2021 roku postanowił ostatecznie przyjąć ofertę przedłużenia umowy, prezes Realu – Florentino Peréz poinformował go, że jest już za późno na taki ruch. To było imponujące”

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.