Zbliża się podpisanie kontraktu Raphini z Barceloną. W rzeczywistości w Anglii zapewniają, że porozumienie między Barçą, a Leeds United jest już rzeczywistością i teraz jest kwestią godzin, zanim stanie się oficjalne. Według dziennikarza Bena Jacobsa, Leeds i Barça osiągnęły porozumienie w sprawie transferu brazylijskiego skrzydłowego za kwotę, która mogłaby osiągnąć nawet 75 milionów euro.

FC Barcelona postara się pozyskać gracza, który jest zachwycony, że może nosić koszulkę Barçy. Jego stanowisko było kluczowe w tym, aby zapomnieć o ofertach, które przyszły od innych „wielkich” zespołów z Premier League i tylko podejmować działania z Barceloną.

Deco, jego agent, był w ostatnich dniach w Barcelonie, próbując skłonić kluby do sfinalizowania transferu i wydaje się, że to może wkrótce dojść do skutku.

To kwestia czasu, zanim transfer Brazylijczyka do Barçy stanie się rzeczywistością. Pozostanie Ousmane’a Dembélé, czyli wyraźna prośba Xaviego Hernándeza, nie przeszkodzi klubowi w pozyskaniu również innego skrzydłowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.