Sergio Busquets pojawił się na konferencji prasowej przed otwartym treningiem na stadionie Interu Miami.

“Klub poczynił wielki wysiłek, dołączyli do nas świetni zawodnicy ofensywni i defensywni. Bardzo się cieszę, że przychodzą zawodnicy światowej rangi, tacy jak Lewandowski, Rafinha, odnowienie kontraktu z Ousmane… ”

Przyjście Lewandowskiego: „wczoraj widzieliśmy go po raz pierwszy, a jego transfer wiele znaczy, jest światowej klasy strzelcem , zdobywa wiele bramek w trakcie sezonu, jest bardzo ważny i da nam wiele nadziei, mamy nadzieję, że pomożemy mu, aby zaadaptował się jak najlepiej i jak najszybciej. Niech pokaże to, co pokazywał przez te ostatnie lata.”

Jeśli chodzi o jego przyszłe zastępstwo, powiedział „w końcu jesteśmy drużyną i musimy znaleźć wielu zawodników, którzy mogą grać na różnych pozycjach. Zawodnicy tacy jak ja są niemożliwi, nie ma dwóch takich samych zawodników”. Busquets kończy kontrakt, ale mówi, że nie zaplanował jeszcze jutra: „ To mój ostatni rok kontraktu i niczego nie wykluczam . Skupiam się na grze, rywalizacji w pełni, rywalizacji. W tej chwili po prostu skupiam się na teraźniejszości”.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.