Jules Kounde został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik FC Barcelony. Piłkarz cieszył się, że to właśnie Blaugrana będzie jego kolejnym klubem w karierze.

Zawodnik podzielił się również swoimi odczuciami na konferencji prasowej, która miała miejsce po zakończeniu prezentacji w ośrodku treningowym.

“Rozmowy z Xavim były bardzo płynne. Czułem, że trener chce, abym przyszedł do Barcelony. To bardzo ważny moment dla mojej kariery. Powiedział mi, że docenia moją agresywność, wyprowadzenie piłki i zaangażowanie. Zaznaczył, że klub jest jednak bardzo wymagający.” – powiedział.

”Prawdą jest, że pojawiały się inne możliwości. Mój wysiłek polegał jednak na tym, aby klub porozumiał się z Sevillą, kiedy tak się stało wybrałem właśnie Barcelonę.” – dodał.

”Doświadczenie w lidze hiszpańskiej na pewno będzie dla mnie pomocne, liczę na szybką adaptację i zrozumienie systemu gry Xaviego” – kontynuował.

“W kadrze jest wielu zawodników, konkurencja jest duża, ale czeka nas długi sezon. Chcę się rozwijąć i pomagać drużynie, a o tym kto zagra będzie decydował trener. Jestem młody, przede mną kolejne wyzwania.” – podkreślił.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.