To nie jest najlepszy czas dla Gerarda Pique, piłkarz zdaje sobie sobie sprawę z faktu, że w tym sezonie w przeciwieństwie do poprzedniego jego sytuacja będzie zupełnie inna i nie będzie on pierwszym wyborem Xaviego Hernandeza.

W pre-sezonie bardzo dobrze zaprezentowali się: Ronald Araujo, Eric Garcia, Christensen, a ciągle pamiętać należy o Kounde, który jest jednym z nowych zawodników pozyskanych latem.

Jednym z priorytetów Xaviego jest odzyskanie pewności w linii obrony, która w ostatnich latach zdecydowanie zanikła. Kolejnym piłkarzem, który ma znacznie wzmocnić defensywę jest Marcos Alonso, który prawdopodobnie już w tym tygodniu trafi na Spotify Camp Nou.

Gerar Pique w lutym skończy 36 lat, jego sytuacja sportowa i osobista stanęła na pewnym zakręcie. Gerard rozstał się z Shakirą, która przeniosła się teraz do Miami wspólnie z dziećmi. Przed rozpoczęciem spotkania o Puchar Gampera Pique wyglądał na nieco zmieszanego ”jego myśli wydawały się być w nieco innym miejscu.

Piłkarz w pre-sezonie podczas jednej z wypowiedzi zaznaczył, że chce dać z siebie wszystko i przygotować się do nowego sezonu najlepiej jak to możliwe.

Źródło: Sport | Foto: Getty Images

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.