Marcos Alonso jest już bardzo blisko przenosin do FC Barcelony. Przedstawiciel piłkarza jest obecny w Barcelonie, gdzie postara się dziś dopiąć wszystkie szczegóły transakcji.

W kuluarach mówi się o tym, że FC Barcelona przedstawi 2/3 – letni kontrakt. Alonso jest o krok od przenosin na Spotify Camp Nou, jednak kluczowe decyzje ciągle nie zostały dopięte.

Jak donosi SPORT zawodnik poprosił swojego trenera Thomasa Tuchela, aby ten nie skorzystał z jego usług w pierwszym meczu Premier League, w którym Chelsea mierzyła się z Evertonem. Zamiarem zawodnika jest spokojne oczekiwanie na zamknięcie jego transferu i nienarażanie się na ewentualną kontuzję, która mogłaby przeszkodzić w transferze.

FC Barcelona poprosiła zawodnika o zachowanie cierpliwości, ponieważ chce dopiąć szczegóły związane z zarejestrowaniem wcześniej pozyskanych zawodników.

Transfer Alonso powoduje, że na niemal na pewno na wypożyczenie odejdzie Alejandro Balde, który ma za sobą dobry pre-sezon. W klubie uważają jednak, że młody obrońca powinien odejść na wypożyczenie, aby mieć okazję na nabranie cennego doświadczenia.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.