Po zakończonym spotkaniu na Estadio Anoeta swoimi odczuciami podzielił się Robert Lewandowski, który był autorem dwóch bramek.

“Jestem zadowolony i dumny ze zwycięstwa, ale również z bramek jakie udało mi się zdobyć. Na pewno cieszymy się po tym jak pierwsza połowa nie wyglądała najlepiej, w drugiej zagraliśmy zdecydowanie lepiej.”

“Jestem dumny nie tylko z siebie, ale całego zespołu. Mogliśmy stworzyć jeszcze więcej okazji, ostatecznie strzeliliśmy cztery bramki. Zdajemy sobie sprawę, że ciężka praca przyniesie zasłużony efekt.”

“Każdą pierwszą bramkę w nowym klubie dedykuję mojemu ojcu, patrzy na mnie i mnie wspiera. Dodatkowo bramka strzelona w dniu urodzin ma wyjątkowe znaczenie.”

“Każdy mecz pozwoli nam się lepiej poznać, po rozegraniu 10-15 spotkań będzie można wyciągnąć wnioski, a nawet w przyszłym roku, jest wiele spotkań. Trzeba zachować spokój i skupić się na pracy.”

“Miłość kibiców? Czuję ją od samego początku, kiedy tu trafiłem, jest najmocniejsza w mojej karierze. To przyjemne i wyjątkowe uczucie.”

Źródło: Sport, Barça TV

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.