Zapis konferencji prasowej Xaviego Hernandeza po spotkaniu z Viktorią Pilzno.

“Potrzebujemy takich spotkań jak to, aby budować pewność siebie. To tylko trzy punkty w grupie, rozgrywki Ligi Mistrzów dopiero się rozpoczęły.”

“Lewandowski? Nie mieliśmy żadnych wątpliwości przeprowadzając jego transfer. Sam bardzo chciał do nas trafić, jest świetny nie tylko na boisku, to wspaniały człowiek. Mamy również innych wspaniałych zawodników, a to jest klucz do odniesienia sukcesu.”

“Zanim zagramy we wtorek z Bayernem w sobotę powalczymy o ligowe punkty. Jesteśmy w dobrym momencie i interesują nas każde punkty które są do zdobycia. Ciężka praca pozwoli nam utrzymać dobrą dyspozycję.”

“Każdego piłkarza traktuje tak samo nie inaczej jest w przypadku Roberta Lewandowskiego. w Sewilli Robert czuł się zmęczony i to on poprosił mnie o zmianę. Dzisiaj było zupełnie inaczej, cieszył się grą i w mojej głowie nie pojawił się pomysł aby myśleć o jego zmianie.”

“Koundé może zagrać również na prawej obronie, ze względu na zejście Roberto został przesunięty na bok obrony. Hector nie był jeszcze dostępny dlatego wyglądało to w ten sposób.”

Źródło: Sport/ Mundo Deportivo| Foto: Getty Images

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.