Gavi bardzo cieszył się z przedłużenia umowy z FC Barceloną. Utalentowany zawodnik po złożeniu podpisu na nowej umowie podzielił się swoimi odczuciami.

“Bardzo się cieszę z odnowienia umowy i stania się oficjalnie piłkarzem pierwszego zespołu, to marzenie, które miałem jako dziecko . Z moją rodziną i przedstawicielem zawsze byliśmy pewni, że chcemy być w tym miejscu. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwy ” – powiedział.

W sobotę zmierzy się z Elche , drużyną, przeciwko której strzelił swojego pierwszego gola dla Barcy, piłkarz twierdził, że ma „ bardzo dobre wspomnienia z tamtego dnia, z możliwości świętowania gola z najlepszymi kibicami na świecie . Ten dzień na zawsze pozostanie w pamięci” .

Tajemnica sukcesu tkwi, zdaniem Gaviego w „przenoszeniu rzeczy z największą naturalnością . La Masia bardzo mi w tej sprawie pomogła. Także zespół i personel”

O swoim czasie spędzonym w La Masii powiedział, że “to jest coś wyjątkowego, czego trzeba tam doświadczyć . Jestem bardzo wdzięczny szefom kuchni, wychowawcom… od dziecka uczyli mnie pracy i pokory”.

[sport]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.