Barça nieustannie zwraca uwagę na piłkarzy, których może pozyskać. Po skompletowaniu jednego z najbardziej kompletnych i konkurencyjnych składów w ostatnich latach, Duma Katalonii już myśli o kolejnych wzmocnieniach.

Według „The Sun” Jorginho byłby jednym z celów Barçy, by wzmocnić środek pomocy w przyszłym sezonie. Włoskiemu piłkarzowi kończy się kontrakt z Chelsea w czerwcu 2023 roku i jeśli nie przedłuży umowy, może od stycznia podpisać przedwstępną umowę z dowolnym innym klubem.

Pomocnik, który pod koniec grudnia skończy 31 lat, może szukać nowych wyzwań i opuścić Stamford Bridge, na którym gra od 2018 roku, kiedy to przybył do Londynu z Neapolu. Gdyby wylądował na Camp Nou, spotkałby się z kilkoma starymi kolegami z drużyny, takimi jak Christensen czy Marcos Alonso.

Jorginho wygrał wszystko z Chelsea: Premier League, Ligę Mistrzów, Klubowe Mistrzostwa Świata… a także Mistrzostwa Europy z reprezentacją Włoch. Świetne występy na Mistrzostwach Europy to powód, dla którego został wybrany w 2021 roku najlepszym piłkarzem UEFA i zajął trzecie miejsce w Złotej Piłce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.