Wypowiedź Xaviego Hernandeza po spotkaniu z Elche CF.

“Spodziewaliśmy się podobnego spotkania do tego jaki rozegraliśmy z Viktorią Pilzno, dlatego podjęliśmy decyzję o tym, że to dobra okazja na to, aby Sergio Busquets mógł odpocząć. Po czerwonej kartce mogliśmy grać już bardziej pozycyjne na jeden czy dwa kontakty.”

“Pedri jest dla mnie doskonały, rozumie grę, potrafi strzelać bramki, ale i asystować. Ma dopiero 19 lat, a jest już jednym z najlepszych pomocników. Jest dla nas decydujący.”

“Ansu? Mówiłem o tym, że mamy na niego plan, który staramy się realizować. Dzisiaj miał dobre wejście, miał kilka okazji, których ostatecznie nie udało mu się wykorzystać.”

“Bardzo żałuję, że zabrakło nam skuteczności w spotkaniach z Rayo i Bayernem, zachowujemy jednak spokój.”

“Kolejny mecz na zero z tyłu? Dzisiaj było nam łatwiej, ponieważ Elche praktycznie całe spotkanie grało w dziesiątkę. Bardzo dobrze poruszamy się po stracie piłki to nie tylko Ter Stegen i linia obrony. Lewandowski, skrzydłowi i pomocnicy też pracują.”

“Lewandowski? Najbardziej zaskoczyło mnie to, jakim jest człowiekiem. Jest bardzo skromny, pracowity i profesjonalny. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości co do całej reszty dlatego zdecydowaliśmy się na jego zakup. To luksus mieć go w swoim składzie.”

[BarçaTV]

[Foto: Foto: Alex Caparros / Stringer / Getty Images]

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.