Martin Braithwaite we wtorek zjawił się na zgrupowaniu reprezentacji Danii. Zawodnik znalazł czas na rozmowę z dziennikarzami, gdzie m.in odniósł się do kulis odejść z Barcelony.

„Od dawna wiedziałem, że muszę odejść” – przyznał napastnik Espanyolu – Martin Braithwaite , zaprzeczył również, że Barça zmuszała go do odejścia. „Nie wiem, czy odebrałem to jako nękanie, ale nie czułem presji, by odejść” – powiedział.

” Od dawna wiedziałem, że muszę odejść. Chciałem grać w piłkę nożną, a trener we mnie nie wierzył, więc nie było nic do zrobienia. Były chwile, kiedy myślałem, że mogę coś zmienić, ale zdałem sobie sprawę, że to niemożliwe i muszę odejść — powiedział.

Dlaczego akurat Espanyol?

“Espanyol był tym klubem, który był dla mnie idealny. Najważniejszy był dla mnie projekt i kolejny krok w mojej karierze, ale jednocześnie mogłem mieszkać z rodziną w Barcelonie , a dzieci mogły chodzić do tej samej szkoły. To też było ważne” – powiedział.

Dobre wejście do nowego zespołu

“Nie spodziewałem się, że wszystko potoczy się w ten sposób, ale jestem bardzo szczęśliwy. To tylko pokazuje, że ciężka praca zawsze się opłaca ” – podsumował.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.