Xavi Hernandez po spotkaniu z Interem pojawił się na konferencji prasowej, poniżej prezentujemy jej zapisz.

“W pierwszej połowie wyglądaliśmy bardzo dobrze, wiele atakowaliśmy środkiem, zresztą tak przygotowaliśmy się do tego meczu,. środek Interu bardzo cierpiał. Bramka dla Interu padła po błędzie, który zaburzył nasz zapał. Takie błędy jak ten nie może nam się przytrafiać. To dla nas okrutne rozgrywki, w Monachium zabrakło nam skuteczności, w Mediolanie nasze ataki nie wyglądały najlepiej, a dziś straciliśmy bramki po fatalnych błędach. Mamy jeszcze cień nadziei, ale jeśli u siebie nie jesteśmy wstanie pokonać Interu to nie zasługujemy na te rozgrywki.”

“Teraz musimy myśleć o meczu z Realem Madryt i starać się wygrać z nimi na Bernabeu, a to nie będzie łatwe zadanie. Sezon jest bardzo długi, ale już teraz przychodzi nam płacić za straszne błędy. Przed nami ciągle otwarta walka w lidze, Pucharze Króla i Superpucharze…”

“Jako culé czuję się zawiedziony”

“To prawda, że Ousmane Dembélé wielokrotnie wybiera złe opcje.”

“Wydaje mi się, że plan na mecz był dobry, być może w drugiej części zabrakło nam intensywności. Nie chodzi o to, aby wskazywać palcem kto popełnił błędy, ale jeśli zdarzyły się one Piqué, Busquetsowi, Pedriemu czy Dembéle to błąd popełniam też ja jako trener. Brakowało nam koncentracji, wejść Barelli z drugiej linii.”

“Nie możemy jednak się poddawać, musimy ciągle wierzyć w siebie “

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *