Obszerny wywiad z prezydentem klubu – Joanem Laportą.

Logo Drake’a podczas El Clasico

“Wiecie o tym, że Spotify posiada prawa do zmiany swojego loga trzykrotnie w ciągu roku. Z dniem 17 października aplikacja będzie dostępna w języku katalońskim. Dzisiejszego dnia pojawiła się koszulka z logiem Drake’a, piosenkarz jest bardzo znany, a liczba odtworzeń jego piosenek bardzo spektakularna.”

Mecz z Interem

“Należy podziękować kibicom, oni wiedzieli o tym że będzie ciężko. Jestem smutny i zły, że nie udało nam się wygrać strzelając trzy gole. Sytuacja jest bardzo skomplikowana, ale odłożę rozmowę na ten temat kiedy będzie już po wszystkim. Mamy dobrą kadrę, dobrzy zasadniczy generują wielkie oczekiwania. Doceniam wsparcie okazane przez cules. Inter jako pierwszy zagra z Viktorią, a to oznacza że podchodząc do meczu z Bayernem będziemy wiedzieć czy mamy jeszcze jakąś szansę czy nie. Obecnie musimy skupić się na lidze i nie tylko na niedzielnym spotkaniu.”

Brak awansu, brak dodatkowych funduszy

“Na pewno brak awansu ma swój wpływ, to kwota 30 – 35 mln euro. Wciąż staramy się znaleźć nowych sponsorów w Europie. Odrobienie wyniku w środę było możliwe dzięki wsparciu kibiców, główka Lewandowskiego była spektakularna. Musimy wspierać Xaviego i zespół. Ciągle żyjemy.”

Kapitanowie

“Dążę wszystkich szacunkiem, dużo rozmawiamy, a nasze relacje są bardzo dobre. Możemy rozmawiać o wszystkim.”

Robert Lewandowski

“Jest bardzo ważnym zawodnikiem, a oprócz wielkiego profesjonalizmu wnosi dużo wiarygodności. Jest goleadorem, jest liderem naszego zespołu. Bardzo dobrze integruje się z całym zespołem.”

Leo Messi

“Postaramy się uczynić co w naszej mocy, aby uhonorować najlepszego w historii gracza Barçy. W niedzielę minie 18 lat od jego debiutu, planujemy coś specjalnego. Jest zawodnikiem PSG, dlatego rozmowy na temat jego powrotu dla nikogo nie są dobre. Wielu cules ciągle nosi koszulkę z jego nazwiskiem.”

Xavi Hernandez

“Projekt Xaviego będzie kontynuowany, kiedy poprawimy się ekonomicznie będziemy ciągle pracować nad poprawą aspektu sportowego. Zespół jest w trakcie budowy, potrzebne są również korekty które pomogą go ulepszyć. Pracujemy już nad zimowym okienkiem transferowym, zespół już na ten moment jest silnie skompletowany, ale ciągle jest miejsce na jego poprawę.”

Barca TV

“Liczę na to, że uda nam się stworzyć bardziej nowoczesną i dynamiczna telewizję, która jeszcze bardziej przyciągnie kibiców. Wiem, że niedługo pojawią się nowości, które zostaną dobrze odebrane przez cules.”

Źródło: Sport/ AS | Foto: Europa Press

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *