Zapis konferencji prasowej Xaviego Hernandeza przed El Clasico.

“El Clasico to dla nas dobra okazja, aby móc osiągnąć przewagę. Jeśli podejdziemy do tego meczu z pozytywnym nastawieniem to wydaje mi się , że wszystko będzie dobrze.”

“Musimy się poprawić pod względem strzeleckim. Marcos, Raphinha i Ousmane muszą oddawać strzały z dystansu. To wybór podobnie jak dośrodkowania.”

“W meczu z Interem były dobre momenty, ale pojawiły się niefortunne sytuacje. Musimy poprawić się pod względem fizycznym, ale i psychicznym .”

“Zespół jest zaangażowany i zmotywowany i będzie walczył do końca.”

“Nie mamy Araujo, ale musimy dokonać pewnych zmian w defensywie. Musimy przygotować się na Real Madryt, a nie Viciusia.”

Spotkanie z Laportą? “Nie rozmawialiśmy o mojej przyszłości.”

“W Lidze Mistrzów w prawdopodobnie ponieśliśmy porażkę, no cóż pozostały matematyczne szanse. W La Liga jednak radzimy sobie dobrze.”

“Jako kibic FC Barcelony jestem smutny, ale musimy naprawić naszą sytuację.”

“Może to nie jest odpowiednie, ale atmosfera El Clasico podnieca mnie seksualnie.”

“Uwielbiam grać przeciwko Realowi Madryt. Gra z Realem na Camp Nou równie, ma wyjątkowy smak z kibicami.”

“Prezydent również jest optymistą, jest pozytywnie nastawiony i jest gotowy na pomoc. Sytuacja z Monachium i Mediolanu była niefortunna jak w ostatnim meczu z Interem. Musimy jednak iść dalej.”

“Jestem fanem Barcelony i chce dla klubu jak najlepiej, w dniu, w którym będę widział, że nie jestem rozwiązaniem dla klubu to odejdę.”

Źródło: BarçaTV Foto: Getty Images

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *