Zapis konferencji prasowej Xaviego Hernandeza przed spotkaniem z Villarrealem.

“Czeka nas trudne zadanie to wymagający przeciwnik, potrafią bardzo dobrze naciskać. Emery jest świetnym szkoleniowcem.”

“Real Madryt dobrze się bronił, zamknął wolne przestrzenie, staraliśmy przenieść ciężar gry na boki, ale Real bronił się fantastycznie, cierpieliśmy i nie atakowaliśmy tak jak zwykle.”

Słowa Negelsmanna “Chciałabym pogratulować wszystkich wyróżnionym, Barcelona wciąż żyje pomimo tego, że nie jesteśmy w najlepszej kondycji.”

“Sezon jest długi, musimy dalej pracować i wyeliminować nasze błędy.”

“Pomimo porażki z Realem i remisu z Interem będziemy starać się grać tak jak chcemy, to mój pomysł i model mojej gry. Czasami to nie wychodzi, ale musimy się upierać i właśnie tak robię.”

“Zawsze trzeba myśleć o ewentualnych wzmocnieniach, ale teraz nie skupiamy się na tym, najważniejszy jest dla nas mecz z Villarrealem.”

“Bardzo dobrze się wzmocniliśmy. Pojawiły się kontuzje, które zostały zauważone, ale zespół jest bardzo dobry.”

“Muszę być szczery z klubem, zawodnikami i kibicami. Zbudowaliśmy zespół, aby osiągnąć sukces i mam nadzieję, że uda się go osiągnąć pomimo ostatniej krytyki. Musimy nadal pracować, aby to osiągnąć. W Barcelonie nie ma sezonów przejściowych.”

“Trenujemy bardzo dobrze, mieliśmy również wolny dzień… Dobrze patrzę na zespół, intensywnie trenowali z chęcią jutrzejszego zwycięstwa.”

“Kontrakt Busquetsa wygasa po sezonie, to fakt. Mamy jednak dopiero październik. Zobaczymy jak będzie się czuł w trakcie sezonu. Decyzja będzie należała do niego.”

“Jestem przekonany, że jeśli nie uda mi się zdobyć z zespołem trofeów, przyjdzie inny trener i i spróbuje je zdobyć.”

Źródło: As/ Sport | Foto: PAP/EPA/Alejandro Garcia

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *