Nowy i zaskakujący kandydat do roli zastępcy Sergio Busquetsa w Barcelonie. W Anglii mówią, że Barça jest zainteresowana pozyskaniem pomocnika Newcastle Bruno Guimaraesa, brazylijskiego reprezentanta, który przybył do Premier League z Lyonu za około 40 milionów euro. „The Sun” potwierdza, że Blaugrana już planuje rozpoczęcie negocjacji w sprawie jego przybycia na Camp Nou.

Guimaraes jest obecnie jednym z najbardziej kompletnych pomocników w Premier League i jednym z kluczowych zawodników Newcastle United, które zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli. Brazylijczyk ma też doświadczenie na arenie międzynarodowej, gdyż stale reprezentuje swój kraj.

Jego reprezentantem jest znany Brazylijczyk Giovani Bertolucci, który przeprowadzał już różne operacje z Barçą, np. transfer i odejście Coutinho oraz Neto. To właśnie Bertolucci mógł zaproponować transfer Bruno Guimaraesa.

Newcastle nie ma zamiaru sprzedawać Guimaraesa, który teraz wyjedzie na Mistrzostwa Świata w Katarze, ale trzeba będzie zobaczyć, czego chce gracz, który eksplodował jako kompletny pomocnik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *